Katalog firm

4 Pory Roku

Restauracja 4 Pory Roku położona jest w malowniczej części Wrocławia i oferuje znakomite dania regionalne, które to z pewnością każdy powinien spróbować. Organizujemy również przyjęcia takie jak chrzciny, komunie czy urodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odkrywając uroki tej części Polski.

Kuchnia regionalna

4 Pory Roku to niewielka, przepięknie usytuowana restauracja tuż nad Odrą. Specjalizuje się w daniach kuchni europejskiej. Certyfikat Dziedzictwa Kulinarnego jest najlepszym dowodem na wysoką jakość przyrządzanych dań. Wszystkie potrawy oparte są wyłącznie na regionalnych, sezonowych i świeżych produktach spożywczych. Dlatego też brak stałego menu.
Gwarantuje to brak dań mrożonych. Wszystkie dania opisane są na tablicy w restauracji. 4 Pory Roku zajmuje się również organizacją imprez okolicznościowych oraz spotkań w gronie znajomych. Konsumpcji wybornych potraw towarzyszy nastrojowa muzyka. Jest to lokal przyjazny dzieciom. Do dań polecany jest szeroki wybór doskonałej jakości win. 4 Pory Roku to doskonałe miejsce na udaną kolację w gronie najbliższych.
Dobre restauracje Wrocław to często małe i kameralne knajpy takie jak właśnie 4 Pory Roku. Wszyscy goście będą zachwyceni doskonałą obsługą kelnerską a przede wszystkim wyśmienitą kuchnią. Idealne miejsce dla tych, którzy szukają zdrowej i świeżej kuchni.

Kontakt

Ulica: Jaracza 77B

Kod: 50-305

Miejscowość: Wrocław

http://4poryroku.wroclaw.pl/

E-mail: rezerwacje@4poryroku.wroclaw.pl

Tel.: 605-544-498


Podobne firmy

Karczma Bida w Lublinie

Jeśli oprócz doskonałych dań kuchni staropolskiej, uwielbiasz nastrój karczm stylizowanych na góralską chatę, to z pewnością nie zawiedziesz się odwiedzając naszą restaurację Bida. Położona jest ona n...

Malaga

Nasza sala bankietowa oraz sala wesela mają niepowtarzalny klimat, dzięki czemu możecie u nas urządzić swoje niezapomniane przyjęcie weselne. Malaga zapewni Wam niesamowitą obsługę, która zawsze będzi...