Katalog firm

A-AAron

Zakład pogrzebowy AAron, działający na terenie Katowic, dba o każdego klienta od samego początku, aż do realizacji ceremonii pogrzebowej. Jesteście dla nas wyjątkowi, dlatego chcemy zrealizować dla Waszych bliskich najpiękniejszą ceremonie pogrzebową, abyście mogli z godnością pożegnać ich na cmentarzu.

Zakład pogrzebowy

AARON to zakład pogrzebowy Katowice, który oferuje usługi dla osób każdej wiary. Śmierć bliskiej osoby jest strasznym przeżyciem. Posiadamy w sobie ogromną dozę empatii do żałobników. Staramy się wesprzeć ich na każdym etapie współpracy. Możemy zaplanować uroczystość pogrzebową od początku do końca.
Wyróżnia nas szeroka wiedza, a także dobra znajomość aktualnie obowiązujących przepisów i norm. Podczas pracy stawiamy na terminowość oraz rzetelność. W skład świadczonych przez nas usług wchodzi m.in. przygotowanie zmarłego do pochówku, ekshumacja zwłok, przygotowanie oprawy florystycznej, a także wiele więcej. Oferujemy również uwiecznienie uroczystości pogrzebowej na fotografiach. Jest to forma rodzinnej pamiątki, która cieszy się rosnącym zainteresowaniem.
Zdjęcia wykonujemy przy użyciu wysokiej jakości sprzętu. Następnie umieszczamy je w eleganckim albumie fotograficznym, a także zgrywamy na płytę CD. Oczywiście osoba świadcząc usługę jest taktowna i kulturalna. Zapewniamy korzystne stawki.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

Zakład pogrzebowy Zeus zapewnia Was o swoim wsparciu, w ciężkich chwilach, jaką jest śmierć bliskich osób. Możecie liczyć nie tylko na całościowe przygotowanie pogrzebu. Naszym klientom pomagamy równi...