Katalog firm

Adwokat Nawocki

Jeżeli macie problemy z prawem pracy i chcecie je rozwiązać, to będzie Wam potrzebny profesjonalny adwokat. Zapraszam do mojej kancelarii. Zajmuje się takimi sprawami jak: mobbing w pracy, przywrócenie do pracy, niezgodne rozwiązanie umowy o pracę, wypadki przy pracy, ustalenie stosunku pracy oraz wieloma innymi.

Podział majątku

Prawnik zajmujący się podziałem majątku w Łodzi zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Nazywam się Piotr Nawocki i razem z moją kancelarią świadczę Wam najlepszą pomoc prawniczą, której oferta znajduje się na stronie http://adwokat-piotrnawocki.pl/oferta/podzial-majatku/. Odpowiednia wiedza oraz doświadczenie na sali rozpraw to nasze atuty. Śmiało możecie nam powierzyć swoją sprawę, a my będziemy wiedzieć, jak mamy się nią zająć.
Zapraszamy na wizytę, dzięki czemu dokładnie będziemy mogli zapoznać się z Waszą sprawą. prosimy o zabranie ze sobą odpowiednich dokumentów, które ułatwi nam dokładne rozpoznanie. Podział majątku to jedna z tych spraw, które zawsze towarzyszą sprawom rozwodowym. Sprawiedliwy podział majątku to nasza misja. Zanim to jednak nastąpi to musimy zapoznać się ze wszystkimi własnościami, co zakupiliście przed ślubem, co w trakcie trwania małżeństwa.
Dopiero po wnikliwej analizie sporządzimy odpowiednie pisma, które w Waszym imieniu złożymy przed obliczem sądu. Warto z nami współpracować, ponieważ jesteśmy bardzo skuteczni i zawsze staramy się uzyskać, jak najbardziej korzystny wyrok.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652


Podobne firmy

Justyna Szondelmajer

Jeśli poszukują Państwo radcy prawnego w Łodzi, zachęcamy do odwiedzenia strony www Kancelarii Prawnej Wnuk & Szondelmajer. Świadczymy pełen zakres usług zarówno dla klientów prywatnych, jak i przedsi...

Kancelaria Wodo

Zależy ci na wsparciu doświadczonego adwokata ewentualnie skorzystania z usług kancelarii prawnej, która ma doświadczenie w prowadzeni windykacji lub odpowiednich co do tego spraw? Wodo i Partnerzy to...