Katalog firm

Adwokat Nawocki

Jeżeli macie problemy z prawem pracy i chcecie je rozwiązać, to będzie Wam potrzebny profesjonalny adwokat. Zapraszam do mojej kancelarii. Zajmuje się takimi sprawami jak: mobbing w pracy, przywrócenie do pracy, niezgodne rozwiązanie umowy o pracę, wypadki przy pracy, ustalenie stosunku pracy oraz wieloma innymi.

Sprawy karne

Interesuje Cię prawnik od spraw karnych, ale masz problem ze znalezieniem odpowiedniej osoby? Można powiedzieć, że jest to związane, z tym że nie znasz pomocy, którą świadczy Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Nawocki. Poza tym warto podkreślić coś, z czego zapewne nie wszyscy zdają sprawę, sprawy karne mogą dotyczyć naprawdę szerokiego zakresu. Pomijając sprawy stricte karne, można wyróżnić chociażby sprawy wykroczeniowe bądź karnoskarbowe.
Co do szczegółów, jeśli chodzi o działania kancelarii, kancelaria zapewnia pomoc dotyczącą prawa karnego, karnoskarbowego i wykroczeń w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej oraz indywidualnych osób fizycznych mających dany problem prawny.
Warto jeszcze na koniec dodać, że sprawy karne to naturalnie nie wszystko, co może zaoferować Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Nawocki. Pomoc może dotyczyć też chociażby spadku, sprawy rozwodowej bądź alimentów.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie kancelarii http://adwokat-piotrnawocki.pl/oferta/sprawy-karne/. W razie niejasności, na stronie są dane kontaktowe.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652


Podobne firmy

Justyna Szondelmajer

Jeśli poszukują Państwo radcy prawnego w Łodzi, zachęcamy do odwiedzenia strony www Kancelarii Prawnej Wnuk & Szondelmajer. Świadczymy pełen zakres usług zarówno dla klientów prywatnych, jak i przedsi...

Kancelaria Wodo

Zależy ci na wsparciu doświadczonego adwokata ewentualnie skorzystania z usług kancelarii prawnej, która ma doświadczenie w prowadzeni windykacji lub odpowiednich co do tego spraw? Wodo i Partnerzy to...