Katalog firm

Kategorie


Adwokat Nawocki

Jeżeli macie problemy z prawem pracy i chcecie je rozwiązać, to będzie Wam potrzebny profesjonalny adwokat. Zapraszam do mojej kancelarii. Zajmuje się takimi sprawami jak: mobbing w pracy, przywrócenie do pracy, niezgodne rozwiązanie umowy o pracę, wypadki przy pracy, ustalenie stosunku pracy oraz wieloma innymi.

Sprawy o alimenty

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z usługami świadczonymi przez Kancelarię Adwokacką w Łodzi. Nasz prawnik alimenty Łódź działa na rynku od 2017 roku. Zajmujemy się sprawami związanymi z prawem rodzinnym. Szczególną.uwagę poświęcamy sprawom alimentacyjnym. Alimenty są często niezbędne do zapewnienia dziecku podstawowych potrzeb.
Podczas.toczącego się postępowania zapewniamy wsparcie dla naszego klienta. Przygotujemy stosowny wniosek o ustalenie prawa do alimentów, ich podwyższenie, zwolnienie z opłat kosztów sądowych. Pomożemy ustalić wysokość alimentów. Jeżeli chcesz, będziemy Cię reprezentować przed sądem. Zajmiemy się sporządzeniem apelacji od wyroku wydanegi w pierwszej instancji.
Jeżeli jesteś zainteresowany, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: www.adwokat-piotrnowacki.pl. Wyróżniamy się profesjonalnym podejściem do klienta. Posiadamy bogatą wiedzę prawniczą. Podchodzimy do.każdego indywidualnie. Zależy nam, aby każda sprawa, którą sie podejmujemy była wygrana w sądzie.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652


Podobne firmy

Justyna Szondelmajer

Jeśli poszukują Państwo radcy prawnego w Łodzi, zachęcamy do odwiedzenia strony www Kancelarii Prawnej Wnuk & Szondelmajer. Świadczymy pełen zakres usług zarówno dla klientów prywatnych, jak i przedsi...

Kancelaria Wodo

Zależy ci na wsparciu doświadczonego adwokata ewentualnie skorzystania z usług kancelarii prawnej, która ma doświadczenie w prowadzeni windykacji lub odpowiednich co do tego spraw? Wodo i Partnerzy to...