Katalog firm

Adwokat Nawocki

Jeżeli macie problemy z prawem pracy i chcecie je rozwiązać, to będzie Wam potrzebny profesjonalny adwokat. Zapraszam do mojej kancelarii. Zajmuje się takimi sprawami jak: mobbing w pracy, przywrócenie do pracy, niezgodne rozwiązanie umowy o pracę, wypadki przy pracy, ustalenie stosunku pracy oraz wieloma innymi.

Sprawy rozwodowe

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty Kancelarii Adwokackiej. Sprawa rozwodowa jest jedną z najtrudniejszych spraw, jakie odbywają się w sądzie. Toczy się przed sądem okręgowym i żeby do niej doszło to muszą być spełnione pewne przesłanki. Potrzebna jest fachowa pomoc w takiej sytuacji.
Nasza Kancelaria z powodzeniem podejmuje się prowadzenia tego typu spraw. Oferujemy kompleksową i fachową pomoc w tym zakresie. Poinformujemy, jakie prawa Ci przysługują, zadbamy o dotrzymanie terminów. Na Twoje życzenie sporządzimy stosowny pozew i inne pisma procesowe. Ponadto, będziemy Cię reprezentować przed sądem, zabezpieczymy roszczenia (np. alimentacyjne), ochronimy mienie podczas trwania postępowania oraz przygotujemy apelację do organu wyższej instancji.
Podczas całego postępowania Kancelaria udziela wsparcia swoim klientom i dba o ich interes. Jeżeli jesteś zainteresowany/ a pomocą adwokat sprawa rozwodowa Łódź - zachęcamy do zapoznania się z pełna ofertą dostępną na stronie internetowej: http://adwokat-piotrnawocki.pl/.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652


Podobne firmy

Kancelaria Wodo

Zależy ci na wsparciu doświadczonego adwokata ewentualnie skorzystania z usług kancelarii prawnej, która ma doświadczenie w prowadzeni windykacji lub odpowiednich co do tego spraw? Wodo i Partnerzy to...

Justyna Szondelmajer

Jeśli poszukują Państwo radcy prawnego w Łodzi, zachęcamy do odwiedzenia strony www Kancelarii Prawnej Wnuk & Szondelmajer. Świadczymy pełen zakres usług zarówno dla klientów prywatnych, jak i przedsi...