Katalog firm

Kategorie


Adwokat Nawocki

Jeżeli macie problemy z prawem pracy i chcecie je rozwiązać, to będzie Wam potrzebny profesjonalny adwokat. Zapraszam do mojej kancelarii. Zajmuje się takimi sprawami jak: mobbing w pracy, przywrócenie do pracy, niezgodne rozwiązanie umowy o pracę, wypadki przy pracy, ustalenie stosunku pracy oraz wieloma innymi.

Sprawy spadkowe

Jeśli zmarła Ci bliska osoba oraz potrzebujesz profesjonalnej pomocy w przeprowadzeniu sprawy spadkowej, to warto skorzystać z usług kancelarii adwokackiej specjalizującej się między innymi właśnie w prawie spadkowym. Wówczas adwokat spadek Łódź będzie służył fachowym doradztwem i pomocą.
Zakres świadczonej pomocy może dotyczyć ustalenia czy przysługuje spadek, a jeśli tak to w jakiej wysokości. Jeśli będzie trzeba adwokat pomoże zrzec się niechcianego bądź zadłużonego spadku czy też zniesienia współwłasności w przypadku, kiedy spadek nie został podzielony.
Sprawy spadkowe mogą dotyczyć nie tylko ustalenia praw własności rzeczy ruchomy czy nieruchomych, ale także służebności gruntowych bądź prawa wieczystego użytkowania. Ponadto mogą mieć związek z naruszaniem prawa własności, jak również roszczeniami windykacyjnymi.
Niemniej jednak korzystając z usług adwokata specjalizującego się w sprawach spadkowych w Łodzi ma się gwarancję profesjonalizmu oraz indywidualnego podejścia do każdej sprawy.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652


Podobne firmy

Justyna Szondelmajer

Jeśli poszukują Państwo radcy prawnego w Łodzi, zachęcamy do odwiedzenia strony www Kancelarii Prawnej Wnuk & Szondelmajer. Świadczymy pełen zakres usług zarówno dla klientów prywatnych, jak i przedsi...

Kancelaria Wodo

Zależy ci na wsparciu doświadczonego adwokata ewentualnie skorzystania z usług kancelarii prawnej, która ma doświadczenie w prowadzeni windykacji lub odpowiednich co do tego spraw? Wodo i Partnerzy to...