Katalog firm

Alkor Yacht Czarter

Alkor Yacht Czarter oferuje Wam czarter jachtów motorowych bez patentów w dobrych cenach. Jeżeli chcecie wyruszyć na rejs po mazurskich jeziorach, to koniecznie musicie zapoznać się z naszymi atrakcyjnymi usługami. Z nami na pewno przeżyjecie niezapomniane wakacje w cudownym miejscu. Serdecznie zapraszamy do nas.

Wynajem jachtów

Firma Alkor Yacht Czarter jest jedną z wielu firm, działających na Mazurach, które zajmują się czarterem jachtów motorowych. Jednakże tym co wyróżnia tę firmę na tle jej konkurencji jest niewątpliwie wyjątkowo profesjonalna obsługa oraz szeroka oferta dostępnych jachtów.
Mazury to miejsce wyjątkowe i z całą pewnością nadające się na spędzenie okresu wakacyjnego. Decydując się na czarter jachtów motorowych można pozwolić sobie na to, aby doświadczyć przeżycie jakim jest jazda po otwartej tafli jeziora. Korzystając z oferty Alkor Yacht Czarter doświadczenie to można zdobyć w wyjątkowo rozsądnej cenie. Co więcej, firma ta posiada możliwość czarteru jachtów bez patentu. Dzięki temu każdy, kto pragnie spróbować podróży jachtem będzie miał ku temu okazję. W razie braku jakiejkolwiek wiedzy technicznej, pracownicy firmy zapewniają przyspieszony kurs obsługi jachtu.
Zatem dla każdego kogo interesuje czarter jachtów motorowych Mazury i działająca tam firma Alkor Yacht Czarter niewątpliwie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Kontakt

Ulica: Bogaczewo 14

Kod: 11-500

Miejscowość: Giżycko

http://www.alkor-yachtczarter.pl/

E-mail: biuro@alkor-yachtczarter.pl

Tel.: 502-081-723