Katalog firm

Alma

Firma Alma oferuje możliwość wynajęcia elektronarzędzi dla firm budowlanych, ale też dla klientów indywidualnych. Oferta dostosowywana jest indywidualnie do każdego klienta, a usługi realizowane ekspresowo i bardzo rzetelnie. Pełna oferta firmowych usług znajduje się na witrynie internetowej almaelk.pl.

Elektronarzędzia

Na stronie almaelk.pl znajduje się wypożyczalnia elektronarzędzi Ełk. Zajmujemy się wypożyczaniem takich sprzętów jak agregaty, cykliniarki, giętarki, młotowiertarki, pilarki, spawarki, a także zagęszczarki i nagrzewnice. U nas znajdziesz wszystko co jest przydatne podczas wykonywania prac remontowych, budowlanych, a także ogrodniczych.
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Alma z Ełku jest miejscem, w którym zaopatrzysz się w najpotrzebniejsze sprzęty. Oprócz tego oferujemy usługi serwisowe. Naprawiamy, a także serwisujemy elektronarzędzia i maszyny budowlane. Posiadasz uszkodzony sprzęt, elektronarzędzia? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Naprawimy każdy sprzęt.
Będziemy go dla ciebie serwisować, a jeśli okaże się, że jakiś elektronarzędzi nie posiadasz, to zawsze możesz je u nas wypożyczyć. Odwiedź nas w Ełku, na pewno nie będziesz zawiedziony. Zapraszamy na naszą stronę almaelk.pl to właśnie tutaj zapoznasz się z naszą szczegółową ofertą. Przedsiębiorstwo Alma oferuje najlepszy sprzęt, w najkorzystniejszych cenach.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 43

Kod: 19-300

Miejscowość: Ełk

http://almaelk.pl/

E-mail: alma98@o2.pl

Tel.: 666-870-574