Katalog firm

Amigodental

Osoby zainteresowane opieką dentystyczną w Łodzi zapraszamy na stronę internetową naszej przychodni. Amigodental to miejsce, w którym mogą Państwo wykonać zabiegi z wielu dziedzin stomatologii. Nie tylko leczymy zęby, ale także wybielamy je i uczymy naszych pacjentów zasad prawidłowej higieny jamy ustnej.

Leczenie kanałowe

Amigodental to klinika stomatologiczna, która proponuje swoim pacjentom bezbolesne leczenie kanałowe Łódź. Endoncja (czyli inna nazwa leczenia kanałowego) nie jest lubiana przez pacjentów. Dlaczego? Ponieważ wszyscy kojarzą ją z wielkim bólem. Jednak w dzisiejszych czasach trzeba o tym zapomnieć.
Wystarczy tylko, że przyjedziecie do nas, a przekonacie się, że ten sposób leczenia nie musi być wcale bolesny. W naszej klinice znajdziecie nowoczesny sprzęt, który sprawi, że będzie to zabieg bezbolesny. Warto się o tym przekonać, dlatego zachęcamy Was do umawiania się na wizyty, w dogodnym dla siebie terminie. Dzięki temu, że poddacie się leczeniu kanałowemu pod okiem naszych profesjonalnych lekarzy, Wasze zęby będą zdrowe i unikniecie usunięcia zębów.
Zaufajcie naszym dentystom. Znajdziecie się w pewnych rękach, które zadbają o zdrowie Waszej jamy ustnej. Amigodental zaprasza zarówno dorosłych, jak i dzieci. Wszyscy znajdą u nas najlepszych lekarzy, którzy z wielka troską dbają o pacjenta.

Kontakt

Ulica: Rojna 22

Kod: 91-134

Miejscowość: Łódź

http://www.amigodental.pl/

E-mail: rejestracja@amigodental.pl

Tel.: 570-000-102


Podobne firmy

Frodent

Mieszkają Państwo w Łodzi lub w okolicy i szukają dobrego dentysty? Zapraszamy do przychodni stomatologicznej Frodent. W naszej ofercie znajdują się zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, estety...