Katalog firm

Amigodental

Osoby zainteresowane opieką dentystyczną w Łodzi zapraszamy na stronę internetową naszej przychodni. Amigodental to miejsce, w którym mogą Państwo wykonać zabiegi z wielu dziedzin stomatologii. Nie tylko leczymy zęby, ale także wybielamy je i uczymy naszych pacjentów zasad prawidłowej higieny jamy ustnej.

Wybielanie zębów

Jeżeli poszukujecie dla siebie profesjonalnej klinik, gdzie lekarze zadbają o Wasz uśmiech, to zapraszamy właśnie do nas. Nasza placówka zatrudnia najlepszych specjalistów, którzy z wielką troską dbają o każdego pacjenta. Oferujemy swoim pacjentom szeroki pakiet usług, w tym wybielanie zębów Łódź. Jeżeli chcecie, aby wasze zęby były na nowo lśniąco białe, to właśnie u nas powinniście się pojawić na wizycie. Nasz lekarz stomatolog przeprowadzi zabieg, jedną z nowoczesnych metod.
Przekonajcie się, że wybielanie zębów nie jest wcale drogą metodą. Oferujemy Wam wybielanie za pomocą: licówek stomatologicznych, wybielanie wewnętrznych pojedynczych zębów martwych, wybielanie nakładkowe lub światłowodową lampą diodową.
Dzięki jednej z tych metod przekonacie się, że Wasz zęby nie muszą być żółte. Jeżeli będziecie stosować się do wszystkich zaleceń naszych lekarzy, nadal możecie cieszyć się szerokim i lśniącym uśmiechem na co dzień. Zachęcamy Was do zapisywania się do nas na wizytę. Amigodental jest dla Was.

Kontakt

Ulica: Rojna 22

Kod: 91-134

Miejscowość: Łódź

http://www.amigodental.pl/

E-mail: rejestracja@amigodental.pl

Tel.: 570-000-102


Podobne firmy

Frodent

Mieszkają Państwo w Łodzi lub w okolicy i szukają dobrego dentysty? Zapraszamy do przychodni stomatologicznej Frodent. W naszej ofercie znajdują się zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, estety...