Katalog firm

AMS Car Design

Firma AMS Car Design to profesjonaliści w branży montażu i przyciemniania szyb. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana załoga gwarantują fachowe wykonanie zlecenia, niezależnie od marki pojazdu. Oprócz jakości, firma zapewnia również krótkie terminy realizacji oraz wyjątkowo przystępne ceny usług.

Wymiana szyb

Przyciemniamy.com.pl to strona internetowa reprezentująca przedsiębiorstwo AMD Car Design. Specjalizuje się ono w przyciemnianiu i koloryzowaniu szyb samochodowych. Strona podaje podstawowe informacje o firmie. Podaje też przybliżony cennik, który na podstawie prostego schematu tłumaczy jakie ceny są przypisane do konkretnych usług. Najważniejszą częścią przyciemniamy.com.pl jest oferta przedsiębiorstwa. Została ona podzielona na dwa działy: Folie Samochodowe i Folie Okienne. Znajduje się w nich spis towarów i usług, które oferuje swoim klientom AMD Car Design.
W listę towarów wpleciony jest też spis koncesji i uprawnień, które posiada przedsiębiorstwo. Jest to szczególnie ważne w przypadku folii przyciemniających szyby. Usługi wykonywane przez nielicencjonowany zakład mogą sprowadzić na klienta spore kłopoty. Ostatnią zakładką na stronie jest auto szyby Łódź. Znajduje się w niej lista dostawców szyb samochodowych, z których korzystają mechanicy AMD Car Design. Strona internetowa podaje też wszystkie dane kontaktowe firmy, niezbędne do zamówienia usług.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423