Katalog firm

AT Górscy

Na sesję ciążową a więc typowo rodzinną decyduje się coraz więcej osób, co zresztą nie powinno stanowić żadnego zaskoczenia, w końcu bądź co bądź to ciekawe rozwiązanie na utrwalenie poprzez zdjęcia jakże ważnych do tego chwil. Studio fotograficzne AT GÓRSCY to miejsce jakie warto nie tylko docenić ale również odwiedzić, w sytuacji gdy zamierzamy wykonać takie właśnie zdjęcia.

Zdjęcia komunijne

Fotografowanie dzieci nie jest takie łatwe, jakby mogło się wydawać. Na szczęście istnieje wiele fotografów, którzy poświęcili swoją karierę aby doszkolić się w różnego rodzaju technikach umożliwiających wykonywanie sesji zdjęciowych nawet dla dzieci bardzo małych.
Oprócz tego często pomagają oni z udokumentowaniem takich uroczystości jak Komunia Święta lub Chrzest. Jeżeli zatem komuś potrzebne są zdjęcia komunijne Łódź to doskonałe miejsce, w których pracuje świetny duet fotografów dziecięcych. Duetem tym są Górscy, którzy w swojej pracy zawsze skupiają się na tym, aby uchwycić najważniejsze chwile i postarać się je zamienić w pamiątki na długi czas.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, Górscy naprawdę wiedzą co robią i dokładają wszelkich starań aby uzyskać dokładnie to, czego pragnie dany klient. Dlatego też dla każdego komu potrzebne są zdjęcia komunijne, na pewno spełnią wszelkie oczekiwania, nieważne jak wygórowane. Wystarczy umówić się na spotkanie i omówić wszystkie szczegóły współpracy!

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609-199-985