Katalog firm

Saunaland

Firma Saunaland to polski producent saun. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy, jaką udało nam się zdobyć przez wiele lat istnienia na rynku wiemy, że funkcjonalność projektów musi iść w parze z ogólną estetyką, precyzją wykonania, a efekt końcowy ma sprostać oczekiwaniom Klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy z wielkim zaangażowaniem.

Sauny

Wykonujemy wysokiej jakości sauny na indywidualne zamówienie. Możemy pochwalić się ciekawymi i oryginalnymi projektami, które mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie firmowej. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem, dzięki czemu udało nam się zdobyć wielu zadowolonych klientów w całym kraju.
Stawiamy na wysoką jakość usług, rzetelność i terminowość w realizacji podjętych zleceń. Specjalizujemy się w budowie saun suchych, mokrych i nowoczesnych saun na podczerwień, które charakteryzują się niską temperaturą pracy i bardzo dobrą efektywnością. Projektujemy także niezawodne łaźnie parowe. Do produkcji naszych saun korzystamy wyłącznie z asortymentu od renomowanych firm z Szwecji i Finlandii.
Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, dzięki czemu możemy zaoferować swoim klientom najnowocześniejsze rozwiązania na rynku. Eleganckie sauny Katowice na każdą kieszeń tylko u Nas. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych i do klientów biznesowych.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022