Katalog firm

Kategorie


Saunaland

Firma Saunaland to polski producent saun. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy, jaką udało nam się zdobyć przez wiele lat istnienia na rynku wiemy, że funkcjonalność projektów musi iść w parze z ogólną estetyką, precyzją wykonania, a efekt końcowy ma sprostać oczekiwaniom Klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy z wielkim zaangażowaniem.

Sauny

Wykonujemy wysokiej jakości sauny na indywidualne zamówienie. Możemy pochwalić się ciekawymi i oryginalnymi projektami, które mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie firmowej. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem, dzięki czemu udało nam się zdobyć wielu zadowolonych klientów w całym kraju.
Stawiamy na wysoką jakość usług, rzetelność i terminowość w realizacji podjętych zleceń. Specjalizujemy się w budowie saun suchych, mokrych i nowoczesnych saun na podczerwień, które charakteryzują się niską temperaturą pracy i bardzo dobrą efektywnością. Projektujemy także niezawodne łaźnie parowe. Do produkcji naszych saun korzystamy wyłącznie z asortymentu od renomowanych firm z Szwecji i Finlandii.
Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, dzięki czemu możemy zaoferować swoim klientom najnowocześniejsze rozwiązania na rynku. Eleganckie sauny Katowice na każdą kieszeń tylko u Nas. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych i do klientów biznesowych.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022


Podobne firmy

Mal-Wod

Do wizyty na naszej stronie zachęcamy osoby zainteresowane usługami dla przedsiębiorstw komunalnych i wodociągowo-kanalizacyjnych. Mal-Wod to firma oferująca sprzedaż i naprawę urządzeń, takich jak wę...