Katalog firm

Autolis

Autolis do działająca na rynku od wielu lat wypożyczalnia samochodów. Siedziba firmy znajduje się w Gdyni przy ul. Czeladniczej 33. W ofercie znajduje się wiele samochodów, począwszy od niewielkich miejskich takich jak Peugeot 107 do pojazdów większych np. Opel Zefira. W kwestii rezerwacji można kontaktować się telefonicznie.

Wynajem samochodów

Szukasz sprawdzonej i pewnej wypożyczalni samochodów? Nie szukaj więc dalej, bo właśnie ją znalazłeś! Nasza wypożyczalnia samochodów Gdańsk najtaniej to doświadczona, solidna i wiarygodna firma. Doskonale znamy naszych klientów i ich oczekiwania, dlatego potrafimy dopasować naszą ofertę idealnie do ich potrzeb.
To właśnie dlatego proponujemy im tak atrakcyjne warunki wynajmu, którego cena zaczyna się już od 70 złotych za dobę. Potrzebny Ci samochód z kierowcą? W tym przypadku również możesz na nas liczyć. Więcej informacji na temat udogodnień, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy, znajdziesz natomiast na naszej stronie internetowej. Odwiedź ją już dzisiaj i przekonaj się, jak bogatą ofertą samochodów dysponujemy. Znajdziesz w niej zarówno małą i zwinną Toyotę Yaris, kompaktowego Forda Focusa, jak i elegancką Skodę Octavia. Tylko od Ciebie zależy, który z naszych samochodów wybierzesz.
Zdecyduj już dziś i ciesz się wynajmem samochodu na najlepszych warunkach. Pozytywne opinie naszych klientów mówią same za siebie.

Kontakt

Ulica: Juliusza Słowackiego 186

Kod: 80-001

Miejscowość: Gdańsk

http://www.autolis.com.pl/

E-mail: autolis@wp.pl

Tel.: 602-250-220