Katalog firm

Karczma Bida w Lublinie

Jeśli oprócz doskonałych dań kuchni staropolskiej, uwielbiasz nastrój karczm stylizowanych na góralską chatę, to z pewnością nie zawiedziesz się odwiedzając naszą restaurację Bida. Położona jest ona na urokliwym terenie, gdzie przy nastrojowej muzyce spędzisz miło czas delektując się naszymi specjałami.

Dania staropolskie

Dobra restauracja Lublin? Jeżeli postawicie takie pytanie mieszkańcom tego pięknego miasta na pewno skierują Was na ubocze a nie do centrum Lublina. A dokładnie do nas, do Karczmy Bida. Tak się właśnie nazywamy i bardzo chętnie Was, w nasze góralskie progi zapraszamy.
Nasza restauracja urządzona jest w pięknym góralskim stylu, który zachwyca wszystkich gości. Nasza góralska kapela przygrywa Wam do tańca. Dzięki naszym grajkom czas oczekiwania na posiłek będzie o wiele milszy i nie będzie Wam się na pewno dłużył. Zresztą nie będziecie długo czekać na wasze jedzenie. Nasi kucharze robią wszystko abyście smakowite dania dostali na stół jak najszybciej. A jest u nas co jeść. Już od progu witają Was smakowite zapachy, dochodzące z kuchni. Pięknie pachnące zioła i dodatki do potraw tym bardziej zachęcają do skorzystania z naszej bogatej oferty.
Jeżeli sami nie wiecie co wybrać z naszej bogatej karty menu to obsługa chętnie Wam doradzi jakie smakołyki najlepiej wybrać do zjedzenia. Możecie liczyć na nasze smakowite i sycące dania.

Kontakt

Ulica: Bogucin 175d

Kod: 21-080

Miejscowość: Garbów

http://www.karczmabida.com/

E-mail: bogucin@karczmabida.com

Tel.: 600-381-048