Katalog firm

Business Centre

Jeśli chcesz , by Twoja firma prezentowała się profesjonalnie, musisz zadbać o odpowiednią siedzibę. Z nami będzie to zdecydowanie łatwiejsze. Zapoznaj się z ofertą firmy Business Centre i przenieś swoje biuro do centrum Łodzi. Możemy zaoferować Ci nowoczesne biura o powierzchni od 50 do 550 metrów kwadratowych.

Biura na wynajem

Jesteśmy Business Centre i zajmujemy się wynajmowaniem lokali użytkowych. Jeśli poszukujesz nowoczesnego biura w Łodzi, możesz być przekonany, że wspólnie znajdziemy taki lokal, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Biura, którymi dysponujemy, znajdują się w jednym z łódzkich biurowców, nieopodal dworca Łódź Fabryczna.
Doskonale skomunikowane z całym miastem biuro pozwoli Ci nawiązać zdecydowanie więcej transakcji z potencjalnymi kontrahentami. Takie umiejscowienie to również dużo większy prestiż – nowocześnie urządzone biuro pozwoli Twojej marce rozwijać się i uzyskiwać coraz większą rozpoznawalność, co z kolei realnie zwiększy szanse na rozwój i sukces.
Nawiązując z nami współpracę, masz pewność pełnego profesjonalizmu. Nasze doświadczenie i rozeznanie na rynku owocuje dziś skutecznością w przeprowadzaniu transakcji i zadowoleniem coraz większej liczby klientów. Nasze biura są nowoczesne i zaopatrzone we wszystko, co niezbędne pracownikom i klientom Twojej firmy. U nas znajdziesz najlepsze biura w Łodzi!

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumbiznesu.com.pl/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 42 640-61-55