Katalog firm

Business Centre

Jeśli chcesz , by Twoja firma prezentowała się profesjonalnie, musisz zadbać o odpowiednią siedzibę. Z nami będzie to zdecydowanie łatwiejsze. Zapoznaj się z ofertą firmy Business Centre i przenieś swoje biuro do centrum Łodzi. Możemy zaoferować Ci nowoczesne biura o powierzchni od 50 do 550 metrów kwadratowych.

Lokale biurowe

Nie od dziś wiadomo, że na powodzenie biznesu wpływ ma bardzo wiele czynników. Nie tylko zmysł przedsiębiorczy czy motywacja do pracy. Istotne jest także to, jak planuje się działania marketingowe. Jednym z kluczowych elementów budowania świadomości marki jest biuro danej firmy. Odpowiednio wyeksponowane, położone w dogodnej lokalizacji staje się jej najlepszą reklamą. Jeśli jest nowoczesne – Twoja firma również jest tak postrzegana.
Nasza firma Business Centre oferuje najnowocześniejsze powierzchnie użytkowe na wynajem. Nasze biura zostały zaprojektowane i urządzone tak, by spełnić oczekiwania przedsiębiorców. Zostały kompleksowo wyposażone w sale konferencyjne, serwerownie, a także aneksy kuchenne. Wszystko, czego potrzebujesz w biurze, znajdziesz w naszych lokalach.
Niezwykle ważne jest też to, że biurowiec, w którym mieszczą się nasze lokale użytkowe, położony jest w prestiżowej dzielnicy miasta. Wszystko to sprawia, że najlepsze lokale biurowe do wynajęcia Łódź znajdziesz właśnie u nas!

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumbiznesu.com.pl/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 42 640-61-55