Katalog firm

Business Centre

Jeśli chcesz , by Twoja firma prezentowała się profesjonalnie, musisz zadbać o odpowiednią siedzibę. Z nami będzie to zdecydowanie łatwiejsze. Zapoznaj się z ofertą firmy Business Centre i przenieś swoje biuro do centrum Łodzi. Możemy zaoferować Ci nowoczesne biura o powierzchni od 50 do 550 metrów kwadratowych.

Lokale użytkowe

Nowoczesne, widoczne w przestrzeni miejskiej biuro to dziś klucz do sukcesu. Mamy tego świadomość, dlatego swoim klientom oferujemy lokale użytkowe do wynajęcia w dogodnej lokalizacji. Firma Business Centre dysponuje biurami od 50 do 550 metrów kwadratowych, dlatego każda firma może tu znaleźć swoją siedzibę.
Nasze lokale użytkowe do wynajęcia Łódź to nowoczesne, w pełni wyposażone i umeblowane wnętrza, które pozwolą Ci promować swoją firmę, a pracownikom wykonywać swoje obowiązki w komfortowych warunkach. Nasze biura wyposażone są kompleksowo: posiadają sale konferencyjne, serwerownie, aneksy kuchenne oraz meble biurowe. Nad bezpieczeństwem czuwają ochroniarze oraz system monitorujący.
Wieloletnie doświadczenie na runku pozwala nam nawiązywać partnerskie relacje z wieloma przedsiębiorcami. Jesteśmy elastyczni i profesjonalni. Nasi doradcy potrafią pomóc wybrać odpowiedni lokal do potrzeb, jakie ma Twoja firma. Możesz mieć pewność, że wynajęte od nas biuro spełni wszystkie oczekiwania, Twoje i Twych pracowników.

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumbiznesu.com.pl/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 42 640-61-55