Katalog firm

Business Centre

Jeśli chcesz , by Twoja firma prezentowała się profesjonalnie, musisz zadbać o odpowiednią siedzibę. Z nami będzie to zdecydowanie łatwiejsze. Zapoznaj się z ofertą firmy Business Centre i przenieś swoje biuro do centrum Łodzi. Możemy zaoferować Ci nowoczesne biura o powierzchni od 50 do 550 metrów kwadratowych.

Powierzchnie na biuro

Jesteśmy Business Centre, firmą, która od lat z powodzeniem i satysfakcją dla obu stron wynajmuje powierzchnie użytkowe dla łódzkich przedsiębiorców. Wiemy, czego potrzeba w każdym nowoczesnym biurze i zapewniamy to wszystkim naszym partnerom. Szczegółowa oferta poszczególnych powierzchni biurowych na wynajem znajduje się na naszej stronie firmowej https://pracownia1113.com/.
Możemy zaoferować biura od 50 do 550 metrów kwadratowych, wszystkie urządzone niezwykle nowocześnie i zgodnie z najwyższymi standardami. W biurach znajdują się aneksy kuchenne, a o bezpieczeństwo dba system monitoringu oraz ochrona. Aby ułatwić funkcjonowanie Twojej firmy, wyposażyliśmy biura w sale konferencyjne i serwerownie. Wszystko, czego potrzebujesz, otrzymujesz w pakiecie.
Nasze nowoczesne biura do wynajęcia w Łodzi to najlepszy z możliwych wyborów. Doskonałe położenie w okolicy dworca kolejowego Łódź Fabryczna ułatwią Twoim pracownikom dojazd do pracy, a klientom – skorzystanie z usług. Pamiętaj, że firma w samym centrum miasta będzie postrzegana jako bardziej profesjonalna, co przełoży się na intratne transakcje i kontrakty. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumbiznesu.com.pl/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 42 640-61-55