Katalog firm

Centrum Nieruchomości

Strona internetowa działającego w Łodzi Centrum Nieruchomości to dobre źródło informacji dla osób zamierzających kupić lub sprzedać mieszkanie, ale nie tylko. Interesujące oferty znajdzie tu również ten, kto chce wynająć lokal użytkowy lub kupić działkę. Biuro nieruchomości gwarantuje pełne bezpieczeństwo transakcji.

Sprzedaż domów

Nasza agencja nieruchomości Łódź zapewnia najwyższe standardy obsługi. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klienta, poszukującego odpowiedniej nieruchomości. Mamy już dziesięcioletnie doświadczenie na rynku i wiemy, co jest istotne w naszym fachu.
Dbamy o atrakcyjność i różnorodność naszej oferty, a także korzystamy ze współpracy ze sprawdzonymi rzeczoznawcami. Uważamy, że jest to niezbędne, aby móc świadczyć w pełni wartościowe usługi i cieszyć się zaufaniem klientów. Pomagamy zarówno kupować, jak i sprzedawać nieruchomości. Współpracujemy tez z zaufanymi biurami notarialnymi, dzięki czemu możemy pomóc naszym klientom w definitywnym zamknięciu każdej sprawy, załatwianej za naszym pośrednictwem.
Stawiamy na rzetelność i profesjonalizm; jesteśmy świadomi, że decyzja o zakupie nieruchomości jest decyzją poważną i klient ma prawo liczyć na uczciwość i pełen profesjonalizm agencji nieruchomości, na której usługi się zdecydował. Zajmujemy się mieszkaniami, domami, działkami oraz lokalami i obiektami na wynajem.

Kontakt

Ulica: Zachodnia 70

Kod: 90-403

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumnieruchomosci.com.pl/

E-mail: biuro@centrumnieruchomosci.com.pl

Tel.: 609-623-106


Podobne firmy

Business Centre

Jeśli chcesz , by Twoja firma prezentowała się profesjonalnie, musisz zadbać o odpowiednią siedzibę. Z nami będzie to zdecydowanie łatwiejsze. Zapoznaj się z ofertą firmy Business Centre i przenieś sw...