Katalog firm

Megi Cosmetic Laser

Megi Cosmetic Laser to centrum kosmetyki estetycznej i laserowej. Jeżeli szukacie miejsca, gdzie możecie w Łodzi wykonać profesjonalnie depilację laserową, to polecamy Wam swoje usługi. Gwarantujemy Wam, że już po kilku zabiegach, Wasze owłosienie zniknie z wybranych partii ciała. Zapraszamy do odwiedzin.

Depilacja laserowa

Jesteśmy firmą zajmującą się kosmetyką estetyczną oraz zabiegami laserowymi. Depilacja laserowa to główny obszar naszych działań. Posiadamy bardzo nowoczesne urządzenia służące do depilacji laserowej, które umożliwiają bardzo szybkie i niezwykle dokładne usuwanie niechcianego owłosienia.
Obecnie coraz więcej kobiet decyduje się na taki zabieg, jest to rozwiązanie całkowicie bezinwazyjne oraz bezpieczne, nie należy obawiać się o swoje zdrowie. Nasz zespół składa się z prawdziwych fachowców - kosmetologów, absolwentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, ciągle poszerzamy swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju kursach.
Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych usług, dokładamy starań, aby każdy klient był zadowolony. Oprócz depilacji oferujemy również różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne, które poprawiają kondycję skóry. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej http://www.cosmeticlaser.pl/ - możemy fachowo doradzić i odpowiedzieć na każde pytanie związane z poszczególnymi zabiegami.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 204/210

Kod: 90-369

Miejscowość: Łódź

http://www.cosmeticlaser.pl/

E-mail: info@cosmeticlaser.pl

Tel.: 606-798-806


Podobne firmy

Depilatorium

Firma Depilatorium zajmuje się tylko i wyłącznie depilacją laserową. Dzięki temu zdołała się w niej wyspecjalizować i teraz jest w stanie pomóc każdemu, kto narzeka na swoje owłosienie bądź ma problem...