Katalog firm

Depilatorium

Firma Depilatorium zajmuje się tylko i wyłącznie depilacją laserową. Dzięki temu zdołała się w niej wyspecjalizować i teraz jest w stanie pomóc każdemu, kto narzeka na swoje owłosienie bądź ma problemy z np. wrastającymi włoskami pojawiającymi się po zwykłym goleniu. Depilatorium to miejsce, w którym każdy może o siebie zadbać.

Depilacja mężczyzn

Firma Depilatorium to salon kosmetyki estetycznej w Gdańsku specjalizujący się w laserowym usuwaniu zbędnego owłosienia. Naszym klientom zaproponować możemy profesjonalne zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnego i niezwykle skutecznego sprzętu firmy Vectus.
Nasza oferta skierowana jest nie tylko do kobiet, ale również do panów – depilacja laserowa dla mężczyzn Gdańsk to świetne rozwiązanie w przypadku osób chcących pozbyć się niechcianego owłosienia z pleców, klatki piersiowej czy innych partii ciała. Dzięki zabiegom depilacji laserowej dostępnym w naszym salonie można szybko i w prosty sposób pozbyć się niechcianego owłosienia bez efektów ubocznych, jak podrażnienia czy wrastanie odrastających włosków.
Dla utrzymania efektów zabiegi należy powtarzać w seriach co ok. 8 tygodni – w porównaniu do innych metod depilacji, zastosowanie technologii laserowej jest więc znacznie skuteczniejsze. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz więcej szczegółowych informacji i zachęcamy do kontaktu!

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221