Katalog firm

Depilatorium

Firma Depilatorium zajmuje się tylko i wyłącznie depilacją laserową. Dzięki temu zdołała się w niej wyspecjalizować i teraz jest w stanie pomóc każdemu, kto narzeka na swoje owłosienie bądź ma problemy z np. wrastającymi włoskami pojawiającymi się po zwykłym goleniu. Depilatorium to miejsce, w którym każdy może o siebie zadbać.

Depilacja nóg

Firma Depilatorium z Gdańska specjalizuje się w usługach depilacji laserowej. Nasz salon kosmetyki estetycznej wykorzystuje podczas zabiegów najbardziej nowoczesny i najlepszy sprzęt dostępny na rynku – urządzenia firmy Vectus. Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom rozwiązania charakteryzujące się wysoką skutecznością i pozwalające uzyskać doskonałe efekty w krótkim czasie.
Depilacja laserowa nóg w naszym salonie w Gdańsku świetnie sprawdzi się w przypadku osób chcących skutecznie pozbyć się zbędnego owłosienia z tych partii ciała, a jednocześnie uniknąć nieprzyjemnych skutków ubocznych, jak podrażnienia czy wrastające włoski. Nasze zabiegi z użyciem lasera to gwarancja skuteczności i trwałości efektu gładkich nóg utrzymującego się przez długi czas. Zapewniamy pełen profesjonalizm, bezpieczeństwo naszych zabiegów oraz doskonałe efekty.
Więcej szczegółowych informacji o stosowanych w salonie Depilatorium rozwiązaniach znajdziesz na naszej stronie internetowej http://depilatorium.pl/gdansk/. Zapraszamy do jej odwiedzenia i zachęcamy do kontaktu!

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221