Katalog firm

Kategorie


Depilatorium

Firma Depilatorium zajmuje się tylko i wyłącznie depilacją laserową. Dzięki temu zdołała się w niej wyspecjalizować i teraz jest w stanie pomóc każdemu, kto narzeka na swoje owłosienie bądź ma problemy z np. wrastającymi włoskami pojawiającymi się po zwykłym goleniu. Depilatorium to miejsce, w którym każdy może o siebie zadbać.

Usuwanie owłosienia laserem

Salon kosmetyki estetycznej Depilatorium działający w Gdańsku specjalizuje się w laserowym usuwaniu zbędnego owłosienia. Zabiegi depilacji wykonujemy z zastosowaniem najwyższej klasy sprzętu marki Vectus, co zapewnia bezpieczeństwo i skuteczność, a przy tym pozwala uzyskać doskonałe efekty utrzymujące się przez długi czas.
Metod usuwania zbędnego owłosienia jest bardzo dużo, jednak większość z nich pozwala uzyskać satysfakcjonujący efekt na krótki czas i nierzadko ich przeprowadzenie powoduje ból. Częstym problemem po domowej depilacji jest również podrażnienie skóry oraz pojawienie się wrastających włosków. Zabieg, jakim jest laserowe usuwanie owłosienia Gdańsk oferowane w Depilatorium pozwala pozbyć się tego typu problemów.
Aby efekt gładkiej skóry utrzymywał się przez długi czas, zabiegi należy powtarzać w seriach co ok. 8 tygodni. Gwarantujemy bezpieczeństwo, skuteczność oraz efekt gładkiej skóry bez podrażnień. Zajrzyj na naszą stronę internetowa, gdzie znajdziesz więcej szczegółowych informacji. Zapraszamy!

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221