Katalog firm

DJ Tomasz Cichocki

Zapewniam Wam dobrą dyskotekę oraz imprezę okolicznościową. Jako DJ z wieloletnim stażem śmiało mogę powiedzieć, zapewniam wspaniały klimat muzyczny. Jestem osobą o wesołym usposobieniu, ładnym głosie i wspaniałej aparycji. Przekonajcie się, że jestem stworzony do prowadzenia najróżniejszych imprez.

DJ na przyjęcia

Ślub i wesele, dla wielu osób te dwa wydarzenia to najważniejszy dzień w życiu. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik dlatego planowanie takich uroczystości zaczyna się już wiele miesięcy wstecz. Jednym z ważniejszych aspektów każdego wesela jest muzyka. Goście muszą być zadowoleni bo jeśli goście będą to i para młoda odetchnie z ulgą i będzie mogła cieszyć się swoją chwilą.
Jeśli szukasz DJ na wesele to świetnie trafiłeś. Profesjonalne usługi doświadczonego w weselnych klimatach DJa zapewnią, że zarówno Ty jak i Twoi goście spędzą niezapomniany wieczór. Szeroki wybór rodzajów granej muzyki, otwartość na prośby biesiadników i umiejętności rozkręcenia każdej imprezy to wszystko dostajesz od ręki i to w konkurencyjnych cenach!
Wesele to zdecydowanie ważna uroczystość, warto zaufać doświadczonym profesjonalistom, którzy wiedzą jak uszczęśliwić wszystkich na sali. Jeśli szukasz DJ na wesele Łódź oraz w okolicach, to trafiłeś pod bardzo dobry adres. Skontaktuj się i przekonaj się sam.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://dobradyskoteka.pl/

E-mail: tomasz@dobradyskoteka.pl

Tel.: 605-577-166