Katalog firm

DJ Tomasz Cichocki

Zapewniam Wam dobrą dyskotekę oraz imprezę okolicznościową. Jako DJ z wieloletnim stażem śmiało mogę powiedzieć, zapewniam wspaniały klimat muzyczny. Jestem osobą o wesołym usposobieniu, ładnym głosie i wspaniałej aparycji. Przekonajcie się, że jestem stworzony do prowadzenia najróżniejszych imprez.

Dj weselny

Chcesz na pewno, aby to właśnie Twoja uroczystość weselna dla wszystkich okazała się niezapomnianym i wyjątkowym przeżyciem. Pragniesz dopracować ją w każdym szczególe, dlatego musisz zadbać o to, aby pojawiła się na niej niesamowita muzyka. Zagwarantuje Ci ją DJ! Doświadczony muzyk zaskoczy Cię swoim zróżnicowanym repertuarem o czym przekonasz się przeglądając moją stronę http://dobradyskoteka.pl/.
Odnajdziesz w nim oczywiście znane przeboje z rozgłośni radiowych, ale także mniej popularne utwory, które na pewno dopasujesz do preferencji własnych oraz upodobań wszystkich gości. Będziesz mógł przygotować wesele o określonym charakterze! Dopasujesz do niego właściwy repertuar, który idealnie zgra się z tematyką całej imprezy. DJ Łódź nie tylko w sposób profesjonalny zajmie się akompaniamentem muzycznym, ale też przy okazji będzie odgrywać rolę dodatkowego wodzireja.
Zdoła wyciągnąć na parkiet nawet najbardziej zasiedziałych mężczyzn i wszystkich porwie do fantastycznej zabawy. Goście jeszcze przez długi czas nie zapomną o Twojej uroczystości. Wszyscy będą ją wspominać z ogromnym uśmiechem na ustach!

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://dobradyskoteka.pl/

E-mail: tomasz@dobradyskoteka.pl

Tel.: 605-577-166