Katalog firm

Domena S.C.

Nowoczesne wnętrze, idealnie skomunikowania z resztą miasta lokalizacja w centrum Łodzi. To wszystko i wiele innych atutów oferuje nasz adres ul. Targowa 35 w Łodzi. Przyjdź i zobacz jakie lokale użytkowe jesteśmy w stanie zaoferować na siedzibę Twojej firmy. Już dziś zadbaj o najlepszy adres dla Ciebie i Twojej firmy.

Wynajem biura

Domena s.c. to firma, która funkcjonuje na rynku już kilkanaście lat, zajmuje się nieruchomościami i wynajmem lokali pod biura. Biura Łódź, to wyjątkowa lokalizacja, samo centrum tego pięknego miasta, dzięki czemu klienci będą mieli do Ciebie łatwą możliwość dotarcia, a ty będziesz się rozwijać.
Nasze lokale cechuje wysoki standard, funkcjonalne układy pomieszczeń, spełnianie obowiązujących norm bezpieczeństwa, a przede wszystkim, konkurencyjne ceny. Nasze lokale mają wielość od kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy metrów i wyposażone są we wszystkie, najbardziej potrzebne instalacje. Z pewnością, każdy wybierze coś dla siebie. Współpracujemy z firmami, które znane są nie tylko w kraju, lecz także na arenie międzynarodowej.
Jesteśmy w stanie przygotować pomieszczenie dostosowane do Twoich potrzeb, z wydzielonymi pokojami, odpowiednio zaaranżowane. Pomożemy Ci przy projektowaniu wnętrza, a rzetelni fachowcy, na czas zrealizują Twoje prace wykończeniowe. Chcemy wywoływać uśmiech na Twojej twarzy.

Kontakt

Ulica: Targowa 35

Kod: 90-043

Miejscowość: Łódź

http://www.targowa35.pl/

E-mail: domena@domenasc.com

Tel.: 609-202-019


Podobne firmy

Centrum Nieruchomości

Strona internetowa działającego w Łodzi Centrum Nieruchomości to dobre źródło informacji dla osób zamierzających kupić lub sprzedać mieszkanie, ale nie tylko. Interesujące oferty znajdzie tu również t...

Business Centre

Jeśli chcesz , by Twoja firma prezentowała się profesjonalnie, musisz zadbać o odpowiednią siedzibę. Z nami będzie to zdecydowanie łatwiejsze. Zapoznaj się z ofertą firmy Business Centre i przenieś sw...