Katalog firm

Fibrobus

Jeśli szukasz profesjonalnego przewoźnika osób, który posiada luksusowy autokar spełniający wszelkie standardy bezpieczeństwa, to z pewnością powinieneś zapoznać się z ofertą firmy Fibrobus. Posiadamy aktualne ubezpieczenie OC na wypadek wszelkich awarii.

Przewozy autokarem

Jeżeli jesteście mieszkańcami Łodzi i potrzebujecie wynająć autokar zapraszamy was na stronę http://fibrobus.pl/. Jest to oferta naszej firmy transportowej Fibrobus. Przewozy autokarowe Łódź - to właśnie my i nasza najlepsza oferta na rynku. Potrzebujesz wyjechać do innej części naszego kraju? Nie ma najmniejszego problemu.
A może musicie wynająć autokar na dłuższą trasę, za granicę? Z tym także nie będzie problemu. Oferujemy Wam przejazdy na terenie naszego kraju. Jak i poza nim. Jeżeli jesteście firmą (na przykład biurem turystycznym) i organizujecie wycieczkę zagraniczną chętnie podejmiemy z Wami współpracę. A może już po pierwszej udanej trasie podejmiemy współpracę na stałe? Chętnie będziemy Wam systematycznie wynajmować autokary do przewozu uczestników Waszych świetnych wycieczek.
Jesteśmy firmą, która już jakiś czas działa na rynku. Wielu klientów jest zadowolonych z naszych usług transportowych. Więc tym bardziej warto zapoznać się z ofertą naszej firmy Fibrobus. Gwarantujemy Wam doskonały przejazd.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Aleksandrów Łódzki

E-mail:

Tel.:


Podobne firmy

Conect

Nasze busy przewiozą dla Ciebie wszystko. W swojej ofercie mamy ADR, lodówki, windy, lawety, plandeki i przeprowadzki. Od dziś specjalnie dla Ciebie konkurencyjne stawki za najlepszą jakość obsługi za...