Katalog firm

Floor Planet

Mająca swoją siedzibę w Łodzi firma Floor Planet specjalizuje się w dystrybucji płytek dywanowych, wykładzin, dywanów i innych pokryć podłogowych. Współpracuje z uznanymi producentami krajowymi i zagranicznymi, przez co oferuje szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach, zarówno dla inwestorów prywatnych, jak i instytucjonalnych.

Wykładziny biurowe

Każdy kto kiedykolwiek pracował w biurze wie, że nie jest to najłatwiejsze środowisko do pracy. Panuje tam duży ruch, a także nieustanny hałas, który znacząco utrudnia każdą próbę koncentrowania się na swoich obowiązkach. Można jednak poprawić warunki w takiej pracy i pomocne w tym są między innymi wykładziny biurowe, które znajdziesz na stronie http://www.wykladzinydywanowe.floorplanet.pl/pl/Pages/19/Wyk%C5%82adziny-do-biura/ .
Wykładziny biurowe są w katalogu produktów firmy FloorPlanet. Jest to firma, której główną specjalnością są pokrycia podłogowe różnego rodzaju. Zaliczyć tutaj można głównie wykładziny i dywany.
Wykładziny biurowe to zazwyczaj specjalnie wykonane wykładziny dywanowe, które tłumią wiele odgłosów, a jednocześnie estetycznie dopełniają resztę wystroju biurowego. W razie problemów z doborem wykładziny, pracownicy FloorPlanet zawsze z chęcią doradzą każdemu klientowi. Jest to bowiem miejsce, w którym każde zakupy są przyjemnością. Potwierdzają to pozytywne opinie jakie firma ta zbiera od swoich klientów od samego początku działalności. We FloorPlanet każdy znajdzie idealną wykładzinę do biura.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508132665


Podobne firmy

H3Projekt

Nasza firma z wielką przyjemnością zajmie się zaprojektowaniem i aranżowaniem Waszych domów, mieszkań i firm. Chętnie realizujemy typowe projekty, jak również nie boimy się wyzwań i mierzymy się równi...