Katalog firm

Kategorie


Floor Planet

Mająca swoją siedzibę w Łodzi firma Floor Planet specjalizuje się w dystrybucji płytek dywanowych, wykładzin, dywanów i innych pokryć podłogowych. Współpracuje z uznanymi producentami krajowymi i zagranicznymi, przez co oferuje szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach, zarówno dla inwestorów prywatnych, jak i instytucjonalnych.

Wykładziny dla dziecka

Wiele dzieci ma swój własny pokój, który mogą urządzić zgodnie ze swoim gustem i przy pomocy rodzica. Jednakże problemem wtedy może okazać się dostępność poszczególnych elementów wystroju, które pasowałyby do takiego pomieszczenia przeznaczonego specjalnie dla małego dziecka.
Jeżeli kogoś interesują wykładziny Warszawa do pokoju dziecka to najbardziej oczywistym wyborem powinna być oferta sklepu FloorPlanet. Jest to firma, która ma wiele lat doświadczenia w sprzedaży wykładzin, zarówno tych przeznaczonych do użytku domowego, jak i do wykładzin przemysłowych i biurowych. W jej ofercie dostępne są także wykładziny do pokoju dziecka, zdobione różnymi wzorami i utrzymane w wesołych kolorach.
Dzięki ich wysokiej jakości wykonania można mieć pewność, że kupując taką wykładzinę do pokoju dziecka, przetrwa ona przez wiele lat i nie będzie łatwo uszkodzona. Kolejną zaletą jest także cena za wykładzinę, która we FloorPlanet jest ustalona na przystępnym poziomie, korzystnym dla każdego klienta. Jest to zatem świetne miejsce na zakupy.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508132665


Podobne firmy

H3Projekt

Nasza firma z wielką przyjemnością zajmie się zaprojektowaniem i aranżowaniem Waszych domów, mieszkań i firm. Chętnie realizujemy typowe projekty, jak również nie boimy się wyzwań i mierzymy się równi...