Katalog firm

Floor Planet

Mająca swoją siedzibę w Łodzi firma Floor Planet specjalizuje się w dystrybucji płytek dywanowych, wykładzin, dywanów i innych pokryć podłogowych. Współpracuje z uznanymi producentami krajowymi i zagranicznymi, przez co oferuje szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach, zarówno dla inwestorów prywatnych, jak i instytucjonalnych.

Wykładziny dywanowe

Co widzisz, gdy myślisz o wymarzonym domu? Niezależnie od tego, jaką wizję masz przed sobą, musisz wiedzieć, że choć to marzenie jest bardzo popularne, to często ciężko jest je zrealizować. Aby móc cieszyć się wyjątkowym domem, trzeba zadbać o całą masę szczegółów takich jak między innymi wykończenie podłogi.
Jeśli marzysz o tym by Twoje podłogi były miękkie i jednocześnie prezentowały się dobrze, Twój wybór powinien paść na wykładziny dywanowe. Gdzie możesz je dostać? Otóż z pomocą przychodzi firma Floor Planet oferująca najwyższej jakości materiały, które sprawią, że Twoje wnętrze będzie prezentować się z klasą. Firma Floor Planet od lat zajmuje się sprzedażą doskonałej jakości materiałów na Twoją podłogę. Nie są to tylko puste słowa, a ich potwierdzeniem mogą być uśmiechy na twarzach zadowolonych klientów.
Jeśli zatem szukasz idealnej podłogi do swojego domu i chcesz dołączyć do wielu zadowolonych klientów firmy Floor Planet, wejdź na stronę internetową http://www.floorplanet.pl/ i sprawdź co możesz tam znaleźć.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508132665


Podobne firmy

H3Projekt

Nasza firma z wielką przyjemnością zajmie się zaprojektowaniem i aranżowaniem Waszych domów, mieszkań i firm. Chętnie realizujemy typowe projekty, jak również nie boimy się wyzwań i mierzymy się równi...