Katalog firm

Floor Planet

Mająca swoją siedzibę w Łodzi firma Floor Planet specjalizuje się w dystrybucji płytek dywanowych, wykładzin, dywanów i innych pokryć podłogowych. Współpracuje z uznanymi producentami krajowymi i zagranicznymi, przez co oferuje szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach, zarówno dla inwestorów prywatnych, jak i instytucjonalnych.

Wykładziny obietkowe

W pomieszczeniach produkcyjnych i innych przestrzeniach przemysłowych niezbędne jest dobranie odpowiedniej wykładziny. Musi być ona na tyle wytrzymała, aby przetrwać w trudnych warunkach jakie panują podczas codziennej pracy. Takie wykładziny obiektowe są niekiedy trudne do znalezienia, jednakże firma FloorPlanet jest prawdziwym specjalistą jeżeli chodzi o wykładziny przeznaczone do każdego użytku. Włączyć w to należy także wykładziny obiektowe.
FloorPlanet powstała właśnie po to, aby udostępnić klientom wykładziny jak najlepszej jakości. Dlatego też ich produkty pochodzą tylko od sprawdzonych marek, których jakość jest całkowicie niepodważalna. Szeroki wybór wykładziny dostępnych w ofercie zapewnia, że bez względu na wymagania, każdy klient na pewno znajdzie idealny model dla siebie.
FloorPlanet szybko realizuje wszelkie zamówienia i stara się, aby obsługa każdego klienta przebiegała sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Z tego powodu jest to firma, którą poleca każdy, kto kiedykolwiek korzystał z jej oferty.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508132665


Podobne firmy

H3Projekt

Nasza firma z wielką przyjemnością zajmie się zaprojektowaniem i aranżowaniem Waszych domów, mieszkań i firm. Chętnie realizujemy typowe projekty, jak również nie boimy się wyzwań i mierzymy się równi...