Katalog firm

For You

W ofercie katowickiego przedsiębiorstwa produkującego czapki dla najmłodszych znajduje się bogaty wybór nakryć głowy dla dzieci i niemowląt, takich jak smerfetki, uszatki, czapki wiązane na uszka i czapki zimowe. Produkty powstają w oparciu o potrzeby małych dzieci i mają za zadanie zapewnić im wygodę i ciepło.

Czapki dziecięce

Czapka to nie tylko zimowa część garderoby. O właściwe nakrycie głowy należy zadbać o każdej porze roku, zwłaszcza, jeśli chodzi o naszych milusińskich. Czapki dla dzieci chronią przecież nie tylko przed zimnem, ale również przed słońcem, wiatrem, deszczem.
Nasze rodzinne przedsiębiorstwo wychodzi naprzeciw potrzebom każdego praktycznego i modnego rodzica. Nakrycia głowy są tematem, który zgłębiamy od lat. Stale poszerzamy naszą ofertę nie tylko o nowe kroje, odpowiadające aktualnym trendom, ale także o stylowe wzornictwo czy kolejne certyfikowane tkaniny, bo tylko z takich szyjemy nakrycia głowy. Nasza oferta i sposób dystrybucji jest skonstruowany tak, aby zaoszczędzić cenny czas klienta i jego pieniądze. Z modelami szytych przez nas czapek zapoznasz się na stronie internetowej, tam również znajdziesz inne ważne informacje, chociażby te dotyczące tkanin i certyfikatów, jakie posiadają.
Naszym klientom gwarantujemy sprawną i szybką formę kontaktu oraz możliwość odpowiedzi na wszelkie pytania.

Kontakt

Ulica: Al. Roździeńskiego 90

Kod: 40-203

Miejscowość: Katowice

http://foryou.katowice.pl/

E-mail: foryou@foryou.katowice.pl

Tel.: 32 258-97-56