Katalog firm

Kategorie


Frodent

Mieszkają Państwo w Łodzi lub w okolicy i szukają dobrego dentysty? Zapraszamy do przychodni stomatologicznej Frodent. W naszej ofercie znajdują się zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, dziecięcej, protetyki i nie tylko. Zachęcamy do odwiedzenia strony, gdzie przedstawiamy szczegółowe informacje.

Montaż implantów

Nasza marka składa się z dwóch nowoczesnych i profesjonalnie wyposażonych przychodni stomatologicznych, które z powodzeniem od kilku lat działają na terenie Łodzi. Nasi pracownicy mają do dyspozycji własne laboratoria protetyczne, które stwarzają doskonałe warunki do przeprowadzania kompleksowych napraw oraz uzupełnień protetycznych.
Stosujemy nowoczesne techniki leczenia bezstresowego, które pozwalają przezwyciężyć strach przed każdą wizytą u dentysty. Do każdego naszego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny, zawsze znajdujemy dla niego najlepszą drogę leczenia. Przywracamy naszym podopiecznym naturalny uśmiech, wykorzystując od tego implanty Łódź. To najnowocześniejsza metoda, służąca do odbudowy braków zębowych.
Pozwala ona cieszyć się z posiadania własnego uzębienia oraz estetycznego wyglądu. Nasi stomatolodzy posiadają wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu tego rodzaju zabiegów, dzięki temu przebiegają one sprawnie i bezboleśnie. Do każdego zabiegu wykorzystujemy innowacyjne technologie oraz nowoczesny sprzęt, gwarantujący wysoki standard usług.

Kontakt

Ulica: Rojna 25

Kod: 91-134

Miejscowość: Łódź

http://www.frodent.pl/

E-mail: rojna@frodent.pl 

Tel.: 600-635-647