Katalog firm

H3Projekt

Nasza firma z wielką przyjemnością zajmie się zaprojektowaniem i aranżowaniem Waszych domów, mieszkań i firm. Chętnie realizujemy typowe projekty, jak również nie boimy się wyzwań i mierzymy się również z nietypowymi zleceniami, ponieważ nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. H3Projekt zaprasza do współpracy.

Aranżacja wnętrz

Zakup nieruchomości to zazwyczaj decyzja, która przynosi wiele szczęścia dla nowych właścicieli. Jednakże na samym kupnie mieszkania lub domu się nie kończy. Wszakże trzeba też urządzić swoje nowe gniazdko.
Dla każdego kto zmaga się z zadaniem jakim jest aranżacja wnętrz to miejsce, które na pewno trzeba odwiedzić. To właśnie tam można znaleźć pracownię h3 projekt, która zajmuje się aranżacją wnętrz. Pracownia ta została założona przez Monikę Hajn. Ta doświadczona w swojej branży projektantka wnętrz wie, jak zamienić każde mieszkanie w dom idealny. W swoich projektach łączy zarówno nowoczesne rozwiązania, z tradycyjnymi stylami i eleganckim szykiem. Wszystko to powoduje, że po zakończeniu każdego projektu, właściciele mieszkania będą dumni z posiadanych czterech ścian.
Dlatego też jeżeli ktoś potrzebuje pomoc z urządzeniem swojego nowego gniazdka, h3 projekt to firma, która na pewno pomoże. Wszyscy klienci tej pracowni są zadowoleni ze współpracy i cieszą się jej efektami przez wiele kolejnych lat. Jeśli masz wątpliwości co do kompetencji naszych projektantów, zapoznaj się z naszym portfolio dotychczasowych aranżacji wnętrz na stronie https://h3projekt.pl/.

Kontakt

Ulica: Wilczyńskiego 25d/25

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

https://h3projekt.pl/

E-mail: biuro@h3projekt.pl

Tel.: 666-373-808


Podobne firmy

Floor Planet

Mająca swoją siedzibę w Łodzi firma Floor Planet specjalizuje się w dystrybucji płytek dywanowych, wykładzin, dywanów i innych pokryć podłogowych. Współpracuje z uznanymi producentami krajowymi i zagr...