Katalog firm

H3Projekt

Nasza firma z wielką przyjemnością zajmie się zaprojektowaniem i aranżowaniem Waszych domów, mieszkań i firm. Chętnie realizujemy typowe projekty, jak również nie boimy się wyzwań i mierzymy się również z nietypowymi zleceniami, ponieważ nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. H3Projekt zaprasza do współpracy.

Projektowanie wnętrz

Zależy Ci na tym, aby Twoje wnętrze uległo przemianie? Problem polega na tym, że nie wiesz, jak zabrać się za przemianę? W takiej sytuacji potrzebny jest projektant wnętrz Olsztyn. Konkretnie, trzeba postawić na pomoc świadczoną przez h3projekt. Jeżeli chodzi o charakterystykę tej działalności, można powiedzieć, że jest to firma zapewniająca kompleksowe projektowanie wnętrz. Co więcej, to kompleksowe projektowanie wnętrz ma przełożyć się na poprawę i rozszerzenie jakości życia. Można też dodać, że podejście do designu należy uznać za eksperymentalne.
Jeżeli chodzi o prowadzone działania, firma wyznaje zasadę, że dobry projekt nigdy nie może być kwestią przypadku. Wartość projektu związana jest ze zdolnością interpretacji przestrzeni. Projekt ma mieć wpływ na ludzi, ma być inspiracją. Warto też podkreślić, że czynione są wszelkie starania, aby projekt jak najbardziej był dopasowany do indywidualnych potrzeb i pragnień.
Więcej informacji udostępnionych jest na stronie internetowej działalności.

Kontakt

Ulica: Wilczyńskiego 25d/25

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

https://h3projekt.pl/

E-mail: biuro@h3projekt.pl

Tel.: 666-373-808


Podobne firmy

Floor Planet

Mająca swoją siedzibę w Łodzi firma Floor Planet specjalizuje się w dystrybucji płytek dywanowych, wykładzin, dywanów i innych pokryć podłogowych. Współpracuje z uznanymi producentami krajowymi i zagr...