Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Zachęcamy do wizyty na stronie internetowej firmy Intprojekt. Zajmujemy się projektowaniem i programowaniem automatyki przemysłowej. Nie tylko wykonujemy projekty, ale także je realizujemy. Nasi inżynierowie stosują nowoczesne technologie, aby zapewnić Państwu rozwiązania bezpieczne i dopasowane do potrzeb.

Projekty elektryczne

Oferujemy Państwu profesjonalne projekty elektryczne do dokumentacji wstępnej, przetargowej, wykonawczej i budowlanej. Na każdym etapie realizacji mogą Państwo liczyć na kompleksowe doradztwo. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoim fachu i korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń pomiarowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie.
Jako jedna z niewielu firm w Polsce oferujmy projekty elektryczne nie tylko w języku ojczystym, ale również w języku angielskim. Dla naszej firmy najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem. Polecamy także nasze pomiary elektryczne i projekty automatyki, które wśród wielu naszych klientów cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.
Działamy na terenie Łodzi i pobliskich okolic. Zapewniamy wysoką jakość usług, rzetelność, terminowość, konkurencyjne ceny i pełen profesjonalizm. Najlepsze projekty elektryczne na każdą kieszeń tylko u Nas - zapoznaj się z wybranymi realizacjami na stronie http://intprojekt.com.pl/oferta/projekty/elektryczne/.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468