Katalog firm

Intprojekt

Zachęcamy do wizyty na stronie internetowej firmy Intprojekt. Zajmujemy się projektowaniem i programowaniem automatyki przemysłowej. Nie tylko wykonujemy projekty, ale także je realizujemy. Nasi inżynierowie stosują nowoczesne technologie, aby zapewnić Państwu rozwiązania bezpieczne i dopasowane do potrzeb.

Sterowanie maszyn

Przedsiębiorstwo INTPROJEKT (Łódź) specjalizuje się w usprawnianiu procesów technologicznych oraz produkcyjnych. Wykonujemy projekty z zakresu automatyki przemysłowej. Wyróżnia nas nie tylko szeroki zakres kompetencji, ale również wieloletnie doświadczenie. Nasz zespół specjalistów dba nie tylko o bezpieczeństwo klienta, ale również jego komfort.
Wprowadzenie nowoczesnych systemów zwiększy jakość, wydajność oraz wygodę pracy. Dbamy również o to, aby spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby klienta. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem. Pragniemy, aby zaproponowane przez nas rozwiązanie było, jak najlepiej dostosowane do wymagań klienta. W naszej bogatej ofercie znajduje się m.in. systemy sterowania, system wizyjny, prefabrykacja rozdzielnic, projekty elektryczne oraz wiele więcej.
Prace realizujemy zgodnie z ustalonym terminem. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, niezawodne oraz wysokojakościowe komponenty. Nie tylko przygotowujemy system do stanu użyteczności, ale również przeprowadzamy szkolenia z zakresu obsługi.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468