Katalog firm

Jawo

Jeśli szukasz smacznych dań gotowych, zapoznaj się z bogatą ofertą firmy Jawo. Oferujemy Państwu dania mrożone typu pierogi, knedle, naleśniki i inne produkty, które z powodzeniem możesz przygotować na obiad dla całej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z przepisami kulinarnymi, zamieszczonymi na naszej stronie!

Dania mrożone

Czy brak czasu na przygotowywanie posiłków musi oznaczać obiady małowartościowe i najzwyczajniej w świecie niesmaczne. Nic z tych rzeczy. W Jawo doskonale rozumiemy, że nie zawsze zdążysz ugotować sobie zdrowy posiłek i dlatego oferujemy Ci świetną alternatywę - nasze dania mrożone.
Nie są to jednak zwykłe dania mrożone, jakich wiele na sklepowych półkach. To ulubione mrożonki Polaków, które przyrządzamy według tradycyjnej receptury i wyłącznie z najlepszych składników. Zresztą przekonaj się sam. już dziś spróbuj naszych wyśmienitych pierogów, pyz, knedli, krokietów, naleśników czy placków ziemniaczanych. Ogromny wybór, prawda? A wszystko dlatego, że lubimy trafiać w różnorodne gusta Polaków. Lubimy, gdy jedzą smacznie i jednocześnie zdrowo. I właśnie stąd biorą się pozytywne opinie naszych klientów.
Doceniają oni nasz profesjonalizm i dbałość o to, by na ich talerzach zawsze gościło to, co najlepsze. Dziękujemy za obdarzenie nas tak dużym zaufaniem i obiecujemy, że będziemy jeszcze lepsi.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://www.jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28