Katalog firm

Kategorie


JC Design

JC Design to autorska pracownia, którą stworzyłem, aby móc projektować dla Was najróżniejsze wnętrza. Zapraszam na rozmowę, dzięki czemu przekażecie mi wszystkie swoje sugestie. Zostaną one wplecione w projekt, który dla Was przygotuje. Swoim klientom oferuje nie tylko pomysłowe i piękne projekty, ale szybkie terminy realizacji.

Projektowanie wnętrz

JC Design to znany i ceniony architekt wnętrz Łódź. Moja praca jest jednocześnie moją największą pasją. Zawsze staram się spełnić wszystkie oczekiwania zleceniodawców. Na zaufanie i szacunek klientów pracuję już od wielu lat. Stale podnoszę zakres moich kompetencji, tak aby zadowolić nawet najbardziej wymagające osoby.
Projekty wykonuje dla osób prywatnych (aranżacje mieszkań, domów, apartamentów), jak i przedsiębiorstw (aranżacje biur, gabinetów, recepcji i innych). Współpracuję z osobami z całej Polski. Wykonanie, korekta oraz autorski nadzór nad projektem odbywa się drogą internetową. W skład świadczonych usług wchodzi m.in. projekt zabudowy stałej, projekt zabudowy kuchennej, rozmieszczenie ścian działowych, rozkład instalacji elektrycznej, dobór mebli i dodatków, a także wiele więcej.
Współpracuję wyłącznie z najlepszymi ekipami remontowymi, wykończeniowymi, stolarskimi, szklarskimi itd. Zawsze proponuję rozwiązania, które łączą praktyczność, wygodę i oszczędność. Zapewniam korzystne ceny.

Kontakt

Ulica: Oszczepowa 68

Kod: 94-123

Miejscowość: Łódź

http://jc-design.pl/

E-mail: biuro@jcdesign.pl

Tel.: 605-680-625


Podobne firmy

H3Projekt

Nasza firma z wielką przyjemnością zajmie się zaprojektowaniem i aranżowaniem Waszych domów, mieszkań i firm. Chętnie realizujemy typowe projekty, jak również nie boimy się wyzwań i mierzymy się równi...