Katalog firm

Katan

Jeżeli poszukujecie sumiennych oraz fachowych księgowych, to nasze biuro rachunkowe Katan jest dla Was idealnym miejscem. Naszym klientom proponujemy prowadzenie pełnej księgowości, ułatwienie kontaktów z instytucjami państwowymi. Gwarantujemy Wam, że rzetelnie podchodzimy do wykonywanych przez siebie obowiązków.

Usługi księgowe

Katan to firma, która już od roku 2000 świadczy profesjonalne usługi związane z obsługą księgową firm - dużych i małych. To biuro rachunkowe Grodzisk Mazowiecki, które swoją renomę zyskiwało na bazie współpracy z największymi i najbardziej wymagającymi korporacjami, które co miesiąc muszą się rozliczać z całych tysięcy dokumentów.
Oferta firmy jest jednak skierowana nie tylko do nich, ale i do właścicieli mniejszych działalności gospodarczych (w tym tych jednoosobowych). Tym, na co mogą śmiało tutaj liczyć jest bardzo indywidualne podejście - niezależnie od tego, czy wymagają pomocy "na bieżąco", w codziennych obowiązkach związanych z księgowością, czy też chcą, aby pomóc im w nadrobieniu zaległości czy też poprawie błędów związanych z dotychczasowym księgowaniem dokumentów.
Firma posiada wszelkie należyte certyfikaty i uprawnienia (w tym to przyznawane przez Ministra Finansów), a jej długi okres istnienia stanowi gwarant najwyższej jakości usług oraz po prostu bezpieczeństwa, na które można liczyć.

Kontakt

Ulica: Natalińska 5

Kod: 05-805

Miejscowość: Otrębusy

http://katan.pl/

E-mail: biuro@katan.pl

Tel.: 22 486-30-60


Podobne firmy

Ergo Hestia

W reklamie widziałeś „super” ofertę ubezpieczeniową, od nowo powstałego Towarzystwa ubezpieczeniowego? Boisz się jednak, że reklama kłamie? Masz rację! Korzystaj wyłącznie z usług renomowanego towarzy...

Abaco

Firma Abaco z Łodzi zajmuje się kompleksowym prowadzeniem księgowym firm. Nasze usługi realizowane są przed doświadczonych pracowników, którzy pozwolą Ci zoptymalizować wszelkie koszty w firmie. Więce...