Katalog firm

Koliber

Hamburger jest najbardziej znanym i popularnym daniem typu fast food. Firma Koliber mieszcząca się pod adresem internetowym http://koliber.lodz.pl, zajmuje się produkcją tego posiłku, zarówno dla hurtowni, restauracji jak i dla klientów indywidualnych. W swojej ofercie poza hamburgerami, Koliber proponuje również inne produkty, takie jak: gyros, nuggets, parówka, skrzydełka i shoarma.

Hamburgery

Firma Koliber specjalizuje się w wytwarzaniu wyrobów gastronomicznych dla fast-foodów, restauracji, a także odbiorców indywidualnych. W naszej ofercie znajdują się dziesiątki produktów, lecz naszą specjalnością są hamburgery. Dostępne są one w wielu rozmiarach, kształtach oraz z różnymi rodzajami mięs. U nas możesz również złożyć zamówienie indywidualne, dzięki czemu otrzymasz produkt w pełni spełniający potrzeby twoje i twoich klientów.
Nowością w naszej ofercie jest olbrzymi angus burger. Zawiera on pokaźnych rozmiarów stek oraz dużą ilość dodatków w postaci między innymi sałaty, cebuli oraz pomidorów, kompozycji zapewniającej mu wyjątkowy, wręcz uzależniający smak. Wszystkie nasze wyroby wytwarzane są w nowoczesnej fabryce spełniającej rygorystyczne europejskie oraz światowe przepisy. Są one również pakowane próżniowo, dzięki czemu posiadają długi termin przydatności do spożycia. Zapraszamy do kontaktu oraz zadawania pytań związanych z nasza ofertą, na które z przyjemnością odpowiemy.

Kontakt

Ulica: Ciosnowska 74C

Kod: 95-010

Miejscowość: Zgierz

http://koliber.lodz.pl/

E-mail:

Tel.:


Podobne firmy

Jawo

Jeśli szukasz smacznych dań gotowych, zapoznaj się z bogatą ofertą firmy Jawo. Oferujemy Państwu dania mrożone typu pierogi, knedle, naleśniki i inne produkty, które z powodzeniem możesz przygotować n...