Katalog firm

Kategorie


Hotel Kmicic

Hotel Kmicic zaprasza Państwa do siebie. Znajdujemy się bardzo blisko Lublina. W każdej chwili możecie Państwo znaleźć się w tym mieście. Ale po co będziecie jechać do miasta skoro u nas jest tak pięknie. Cisza, spokój i odosobnienie wita Was w naszym pięknym hotelu. Warto przyjechać do nas aby móc odpocząć w pięknych okolicznościach przyrody.

Konferencje

Hotel Kmicic to uznana marka na rynku, ciesząca się bardzo dużym zaufaniem klientów. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, proponujemy kompleksową organizację konferencji. Jeśli zatem w najbliższym czasie planujecie Państwo tego typu spotkanie biznesowe, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie komfortowe sale konferencyjne, wyposażone w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny. Wszystko po to, by zarówno prowadzącym konferencję, jak i jej uczestnikom zagwarantować bardzo komfortowe warunki. Jednocześnie w każdym momencie mogą Państwo liczyć na naszą profesjonalną pomoc. Jako hotel, który ma ogromne doświadczenie w organizowaniu różnego rodzaju uroczystości i spotkań, gwarantujemy zrozumienie dla Państwa potrzeb i ich natychmiastową realizację.
W efekcie nasz Hotel Kmicic jest tym, który przygotowuje najlepsze konferencje. Więcej szczegółów na temat naszej oferty znajdziecie Państwo natomiast na naszej stronie internetowej http://www.kmicichotel.pl/biznes/.

Kontakt

Ulica: Zemborzyce Dolne 62

Kod: 20-492

Miejscowość: Lublin

http://www.kmicichotel.pl/

E-mail: biuro@kmicichotel.pl

Tel.: 81 750-00-99


Podobne firmy

Marzanna

Wielbiciele swojskich klimatów, sztuki ludowej i polskiej tradycji powinni zapoznać się z ofertą obiektu hotelowo - gastronomicznego Marzanna, który zlokalizowany jest w Niedrzwicy Kościelnej, w odleg...

Hotel Łabędy

Szukasz komfortowego noclegu w Gliwach? Nie chcesz przy okazji zbankrutować ale liczy się dla Ciebie jakość obsługi i komfort wypoczynku? Odwiedź nasz hotel, rozejrzyj się w wirtualnym wnętrzu pokoi,...