Katalog firm

Hotel Łabędy

Szukasz komfortowego noclegu w Gliwach? Nie chcesz przy okazji zbankrutować ale liczy się dla Ciebie jakość obsługi i komfort wypoczynku? Odwiedź nasz hotel, rozejrzyj się w wirtualnym wnętrzu pokoi, restauracji i przekonaj się, że zarówno nasz hostel jak i hotel w pełni wpisują się w zakres Twoich potrzeb.

Usługi noclegowe

Czy warto wyjechać na wypoczynek na Śląsk? Oczywiście, pod warunkiem, że właściwie zaplanujemy nasz wyjazd. Bez wątpienia kluczowy punkt wyprawy to wybór odpowiedniego miejsca na nocleg. Nowoczesny i funkcjonalny Hotel Łabędy w Gliwicach to doskonały wybór dla każdego turysty, niezależnie od oczekiwanego standardu wypoczynku.
W obiekcie znajdują się pokoje gościnne o różnym standardzie. Dzięki temu przybysze nie muszą czuć się ograniczeni przez swój wakacyjny budżet i mogą swobodnie wskazać taką konfigurację pobytu, która zapewni im dobry wypoczynek oraz świetny humor. Noclegi Gliwice to również całe zaplecze hotelowe - można tu również świetnie zjeść. Posiłki można zamówić w cenie pobytu, bądź też zdecydować się na zakres indywidualny. O gości zadba odpowiednio znakomita hotelowa restauracja.
Hotel Łabędy to również świetne miejsce na wyjazd lub imprezę firmową. Dzięki funkcjonowaniu sal konferencyjnych z łatwością można tu zorganizować pobyt z rozdzieleniem na część oficjalną oraz mniej formalną.

Kontakt

Ulica: Karola Marksa 11

Kod: 44-109

Miejscowość: Gliwice

http://www.hotel-labedy.pl/

E-mail: info@hotel-labedy.pl

Tel.: 32 230-09-29


Podobne firmy

Marzanna

Wielbiciele swojskich klimatów, sztuki ludowej i polskiej tradycji powinni zapoznać się z ofertą obiektu hotelowo - gastronomicznego Marzanna, który zlokalizowany jest w Niedrzwicy Kościelnej, w odleg...