Katalog firm

Laser Service

Jacek Kopa Laser Service to firma, która zapewnia Wam sprzedaż najróżniejszego rodzaju drukarek, które moa działać w warunkach domowych, jak również dla firm. Do tego zapraszamy wszystkim klientów z województwa łódzkiego, do kontaktu z naszym serwisem, jeżeli wasze urządzenia biurowe odmawiają Wam posłuszeństwa.

Oryginalne tonery

Jacek Kopa Laser Service to łódzka firma, gdzie można naprawić, ale i kupić wszelkie urządzenia do drukarek. Działalność firmy znana jest nie tylko w łódzkim terenie, ale i w całej Polsce. Z usług Laser Serwis korzysta wiele osób i firm. Zakupu dokonywali tu nawet polscy ministrowie i biura poselskie.
W ofercie są drukarki monochromatyczne i kolorowe, drukarki laserowe, drukarki igłowe czy tonery do drukarek Łódź. To najwyższej jakości, nowoczesne i w pełni funkcjonalne urządzenia, które są objęte gwarancją, a te naprawiane przez naszą firmę są poddane skrupulatnemu przeglądowi oraz konserwacji wysokiej jakości materiałami eksploatacyjnymi.
Zapewniamy i gwarantujemy fachową pomoc przy wyborze wszelkich drukarek, dowóz materiałów, możliwość dzierżawy urządzeń drukujących i co ciekawe i niespotykane u innych tego typu firm, zapewniamy wypożyczenie drukarki zastępczej na czas naprawy.
Całą ofertę znajdą Państwo na naszej ciekawej i przejrzystej stronie internetowej dostępnej w sieci. Zapraszamy do zakupów.

Kontakt

Ulica: Czytelnicza 15

Kod: 93-302

Miejscowość: Łódź

http://www.jacekkopa.pl/

E-mail: biuro@jacekkopa.pl

Tel.: 600-550-618


Podobne firmy

Alma

Firma Alma oferuje możliwość wynajęcia elektronarzędzi dla firm budowlanych, ale też dla klientów indywidualnych. Oferta dostosowywana jest indywidualnie do każdego klienta, a usługi realizowane ekspr...

DJ Tomasz Cichocki

Zapewniam Wam dobrą dyskotekę oraz imprezę okolicznościową. Jako DJ z wieloletnim stażem śmiało mogę powiedzieć, zapewniam wspaniały klimat muzyczny. Jestem osobą o wesołym usposobieniu, ładnym głosie...

Securit VIP

Firma Securit VIP specjalizuje się w usługach z zakresu ochrony osób oraz mienia, które świadczy na najwyższym stopniu profesjonalizmu jak i dyskrecji. Nasza oferta obejmuje szeroką rozpiętość wykonyw...