Katalog firm

Malaga

Nasza sala bankietowa oraz sala wesela mają niepowtarzalny klimat, dzięki czemu możecie u nas urządzić swoje niezapomniane przyjęcie weselne. Malaga zapewni Wam niesamowitą obsługę, która zawsze będzie na każde wezwanie. Mamy nadzieje, że również nasz ogród przypadnie Wam do gustu. Zachęcamy do kontaktu.

Catering z dowozem

Szukasz rzetelnego i sprawdzonego partnera, który pomoże Ci urządzić przyjęcie lub biznesowy bankiet? Stawiasz na usługi cateringowe na najwyższym poziomie? Odwiedź witrynę firmy Malaga z Łodzi, by zapoznać się z szeroką ofertą ich działalności.
Zajmujemy się kompleksową organizacją najważniejszych wydarzeń w Twoim życiu, w tym ślubów, wesel czy przyjęć komunijnych. Zapewniamy jedzenie oraz oprawę wizualną. Pod hasłem — Malaga catering Łódź kryją się niezliczone pyszne potrawy, wpisujące się klasyczne lub nowoczesne nurty, w zależności od oczekiwań organizatora.
Nasz obiekt świetnie nadaje się też do organizacji spotkań biznesowych, konferencji czy imprez integracyjnych. Dysponujemy dobrze przystosowanym zapleczem, również noclegowym, dzięki któremu jesteśmy w stanie kompleksowo zadbać o komfort uczestników. Jesteśmy elastyczni i nastawieni na sukces, dlatego skontaktuj się z nami, a omówimy szczegóły organizacji Twojej imprezy! Świeże, piękne potrawy, nienaganna obsługa, malownicze okolice, położone niedaleko centrum Łodzi — to dobry punkt wyjścia do całonocnej zabawy, ważnych negocjacji czy rodzinnego świętowania.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Lublinie

Jeśli oprócz doskonałych dań kuchni staropolskiej, uwielbiasz nastrój karczm stylizowanych na góralską chatę, to z pewnością nie zawiedziesz się odwiedzając naszą restaurację Bida. Położona jest ona n...