Katalog firm

Kategorie


Malaga

Nasza sala bankietowa oraz sala wesela mają niepowtarzalny klimat, dzięki czemu możecie u nas urządzić swoje niezapomniane przyjęcie weselne. Malaga zapewni Wam niesamowitą obsługę, która zawsze będzie na każde wezwanie. Mamy nadzieje, że również nasz ogród przypadnie Wam do gustu. Zachęcamy do kontaktu.

Imprezy firmowe

Malaga Sala to wyjątkowa placówka, umieszczona w atrakcyjnej części Łodzi. Proponuje swoim klientom dostęp do przepięknej sali, w której można organizować najróżniejszego rodzaju uroczystości. Zazwyczaj odbywają się w niej imprezy weselne oraz imprezy firmowe. Klienci otrzymują też do dyspozycji przestronną i przytulnie zaaranżowaną salę bankietową, idealnie nadającą się do przygotowania rodzinnej uroczystości - komunii lub urodzin czy imienin.
Osoby, które miały już okazję skorzystać z usług firmy Malaga, są zachwycone przede wszystkim pięknem tego obiektu. Na każdym kroku zaskakuje on licznymi atrakcyjnymi detalami, które są w stanie podwyższyć wartość organizowanej uroczystości. Malaga Sala nie jest zwykłym obiektem przeznaczonym do przygotowywania przyjęć.
Firma zatrudniająca wielu profesjonalnych pracowników pomaga w organizowaniu uroczystości czy nawet kameralnych imprez. Zawsze dostosowuje zakres swoich usług do potrzeb klientów. Dzięki niej można stworzyć wyjątkowe przyjęcie! Jeśli chcesz zobaczyć jak może wyglądać impreza firmowa, zajrzyj do galerii zdjęć naszej strony http://www.malagasala.pl/imprezy-firmowe/.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Lublinie

Jeśli oprócz doskonałych dań kuchni staropolskiej, uwielbiasz nastrój karczm stylizowanych na góralską chatę, to z pewnością nie zawiedziesz się odwiedzając naszą restaurację Bida. Położona jest ona n...