Katalog firm

Malaga

Nasza sala bankietowa oraz sala wesela mają niepowtarzalny klimat, dzięki czemu możecie u nas urządzić swoje niezapomniane przyjęcie weselne. Malaga zapewni Wam niesamowitą obsługę, która zawsze będzie na każde wezwanie. Mamy nadzieje, że również nasz ogród przypadnie Wam do gustu. Zachęcamy do kontaktu.

Organizacja konferencji

Konferencje, bankiety i imprezy firmowe w Łodzi? Tylko w sali konferencyjnej Malaga. Nasza restauracja to odpowiedź nawet dla najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajdują się 3 sale konferencyjno-bankietowe o łącznej powierzchni 600 mkw, które mogą pomieścić nawet 580 osób jednocześnie.
Nasze sale konferencyjne wyposażyliśmy w profesjonalny sprzęt, który jest niemalże konieczny do zorganizowania profesjonalnego szkolenia czy imprezy branżowej. Na salach znajdują się między innymi ekrany rzutniki i flipcharty. Wysokiej klasy nagłośnienie pozwala na wygodne i wyraźne dla wszystkich przemówienia, dodatkowo duża sala konferencyjna jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. W przerwie wydarzeń, zapraszamy wszystkich uczestników na przerwy kawowe i lunch, który nasz personel przygotuje specjalnie pod wymogi klientów. Dla gości z daleka dysponujemy 13 pokojami, które łącznie mogą pomieścić 36 osób.
Nasze sale znajdują się w cichej okolicy, a teren jest ogrodzony i pełen zieleni. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą organizacji konferencji w naszej restauracji na stronie firmowej http://www.malagasala.pl/konferencje/.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Lublinie

Jeśli oprócz doskonałych dań kuchni staropolskiej, uwielbiasz nastrój karczm stylizowanych na góralską chatę, to z pewnością nie zawiedziesz się odwiedzając naszą restaurację Bida. Położona jest ona n...