Katalog firm

Malaga

Nasza sala bankietowa oraz sala wesela mają niepowtarzalny klimat, dzięki czemu możecie u nas urządzić swoje niezapomniane przyjęcie weselne. Malaga zapewni Wam niesamowitą obsługę, która zawsze będzie na każde wezwanie. Mamy nadzieje, że również nasz ogród przypadnie Wam do gustu. Zachęcamy do kontaktu.

Przyjęcia weselne

Planujesz ślub i wesele? Jeżeli wybór restauracji jeszcze przed Tobą koniecznie zajrzyj do nas! Malaga sala weselna Łódź - to jeden z najlepszych obiektów, który z ochotą zorganizuje Twoje przyjęcie weselne. Oryginalny wystrój, bogate menu i wiele atrakcji specjalnych - to tylko niektóre z naszych niespodzianek. Jedną z nich jest na pewno - organizacja Twojego ślubu w ogrodzie - scenariusz rodem z amerykańskiego filmu - gdzie sam decydujesz o wystroju i dodatkach, my zajmiemy się przygotowaniem i oprawą.
Oprócz tego zapewnimy komfort również Twoim gościom - nasz obiekt dysponuje obecnie 36 atrakcyjnymi cenowo miejscami noclegowymi - w wysokim standardzie. Pokoje są czyste i nowoczesne, posiadają własne łazienki i dostęp do sieci WiFi. Gwarantujemy, zarówno idealne warunki do odpoczynku po wyczerpującej nocy weselnej, jak i możliwość regeneracji sił na świeżym powietrzu.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu - z przyjemnością osobiście oprowadzimy Cię po naszej sali, a później - zajmiemy się organizacją Twojego ślubu i wesela.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Lublinie

Jeśli oprócz doskonałych dań kuchni staropolskiej, uwielbiasz nastrój karczm stylizowanych na góralską chatę, to z pewnością nie zawiedziesz się odwiedzając naszą restaurację Bida. Położona jest ona n...